czwartek, 28 lutego 2013

Spotkanie decoupage

 Witam serdecznie.Zdjęcia z przemiłego spotkania decoupage i nie tylko.Prowadząca Pani Marzenka jest przesympatyczną osobą ,która prowadzi te zajęcia od serca a nie z konieczności:))Barwiłyśmy buteleczki i słoiczki kolorową solą.Zdjęcia nie są pierwszej jakości,ponieważ robiłam komórką.(Zdjęcia wstawiłam za zgodą tych Pań)Pozdrawiam wszystkie obserwatorki i dziękuję za przemiłe komentarze.które mobilizują do dalszej pracy i nowych doświadczeń.Pozdrawiam:))

12 komentarzy:

 1. super sprawa takie spotkanie,szkoda że nie ma czegoś takiego bliżej jeleniej góry,chętnie bym wzięła udział-pozdrawiam serdecznie-Kasia

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne są takie spotkania :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Oj zazdroszcze Wam takich spotkan :)))

  OdpowiedzUsuń
 4. Spotkanie widać, że bardzo udane, a ile pięknych prac!:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja także zazdroszczę ;) chętnie spotkałabym się z gronem ludzi z pasją. Buteleczka na ostatnim zdjęciu jest prześliczna. Gorąco pozdrawiam. Miłego dnia!

  OdpowiedzUsuń
 6. szkoda ze ja tak daleko mieszkam , sama bym sie na takie spotkanie wybrala i czegos nowego sie nauczyła :(

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja też zazdroszczę takich spotkań,sama bym chętnie na nie chodziła.

  OdpowiedzUsuń
 8. zawsze chciałam chodzić na jakieś warsztaty rękodzieła!!! super sprawa... piękne rzeczy i świetne spędzony czas w miłym towarzystwie!

  OdpowiedzUsuń
 9. Takie warsztaty muszą być naprawdę fajne :)

  OdpowiedzUsuń
 10. wow. jakie cudenka porobiłas , a warsztaty sa zawsze super, bo mozna nauczyć sie wielu ciekawych rzeczy. czego i tobie życzę.

  OdpowiedzUsuń
 11. Sama bym chciała uczestniczyć w takich warsztatach, w takim towarzystwie miło się tworzy ;) Butelka pięknie ozdobiona, tak na ludowo, a ja takie klimaty uwielbiam ;))

  OdpowiedzUsuń
 12. Bardzo mi miło,że spotkanie się spodobało.Rzeczywiście prowadzę je z przyjemnością i chyba po namowach założę swojego bloga.Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń